fbpx

Meie tootevalikust on ilmselt silma jäänud, et osad ketid on märgitud kui PRO seeria ja osad LM seeria. Mis vahe neil siis on?

Kõige suurem vahe, nagu ka nimi viitab, on kasutusotstarbel. PRO seeria ketid on mõeldud profikasutajatele. Näiteks meelelahutusettevõtetele, pulmakorraldajatele, festivalidele ja kõigile, kellel on vaja sagedasti kette üles panna ja maha võtta, ühest kohast teise transportida või kasutada veidi ekstreemsemaid paigaldusvõtteid.

LM seeria seevastu on mõeldud pigem kodukasutajatele, kohvikutele või kohtadesse, kus kett pannakse üles ja sinna ta ka pikemaks ajaks jääb. See ei tähenda, et seda ketti ei võiks kasutada muudeks otstarveteks, lihtsaks nende vastupidavus on veidi väiksem.

PRO seeria ketid toodetakse vastavalt tellimusele Saksamaal. LM seeria ketid toodetakse kindlate mõõtude alusel Saksa ettevõtte poolt kvaliteetsetes Hiina tehastes.

PRO seeria ketti saab tellida täpselt sellise pikkuse ja pesade vahega nagu teil vaja on. Olgu siis 1 või 10 pesa meetri kohta ja 27 jm või 14,5 jm. Kõige levinum pesade vahe on 0,5m, mis on piisavalt tihe, et kett ei mõjuks tühja kaablina ja samas on piisavalt hõre, et valgus liiga eredaks ei muutuks.

LM seeria ketid tulevad kolmes mõõdus ja kolme pesade vahe võimalusega: pikkused: 10m, 20m, 30m ja pesade vahed: 33cm, 50cm, 100cm.

Lambipesade erinevus

Suurim kettide erinevus on lambipesa (pirnipesa) ehituses. Kõikidel meie tarnitavatel kettidel on E27 lambipesa, mis on enimlevinud Euroopa standard.

PRO seeria kettidel on pesad paigaldatud ühesuunaliste kruvidega, mida tavaliste vahenditega lahti ei saa. Siiski on võimalik neid pesasid meie juures vahetada. Seega kui näiteks kett kehva kinnituse tõttu alla kukub või keegi pesale peale astub ja pesad viga saavad, ei pea ketti maha kandma vaid võib tuua meie juurde hooldusesse.

LM seeria kettidel seevastu on pesad kaabli külge sulatatud. See tähendab, et kui pesaga midagi juhtub, siis seda parandada ei saa ning õues kasutamiseks kett enam ei sobi.

Kaabli ühenduste erinevus

Meie tarnitavad ketid on omavahel jätkatavad. See tähendab, et kui on vaja 30m ketti, võib selle soetada ka näiteks 3 x 10m juppidena, mida saab omavahel kokku liita või siis eraldi kasutada.

PRO seeria kettidel on mõlemas otsas tugev ja robustne ühendusliides. Liidesed on hooldatavad ja peavad vastu ka karmimates tingimustes.

LM seeria kettidel on ühenduseks peenemad ja vähem silmapaistvad keermega ühendused. Ühest küljest ei ole need nii silmapaistvad, teisest küljest on need õrnemad ja neid ei ole võimalik hooldada.

Kui soovite endale ketti soetada aga ei tea, milline valik teile õige oleks, pöörduge meie poole ja kirjeldage oma plaanitavat kasutusviisi. Koos leiame kindlasti parima lahenduse.

PRO vs LM seeria lambiketid

Kommenteeri