Blogi

PRO vs LM seeria lambiketid

PRO vs LM seeria lambiketid | Lambikettide rent ja müük

Meie tootevalikust on ilmselt silma jäänud, et osad ketid on märgitud kui PRO seeria ja osad LM seeria. Mis vahe neil siis on?

Kõige suurem vahe, nagu ka nimi viitab, on kasutusotstarbel. PRO seeria ketid on mõeldud profikasutajatele. Näiteks meelelahutusettevõtetele, pulmakorraldajatele, festivalidele ja kõigile, kellel on vaja sagedasti kette üles panna ja maha võtta, ühest kohast teise transportida või kasutada veidi ekstreemsemaid paigaldusvõtteid.

PRO vs LM seeria lambiketid | Lambikettide rent ja müük

LM seeria seevastu on mõeldud pigem kodukasutajatele. See ei tähenda, et seda ketti ei võiks kasutada muudel otstarvetel, lihtsaks nende vastupidavus on veidi väiksem.

PRO seeria ketid toodetakse vastavalt tellimusele Saksamaal. Seevastu LM seeria ketid toodetakse kindlate mõõtude alusel Saksa ettevõtte poolt kvaliteetsetes Hiina tehastes.
Samuti on kõik PRO keti detailid Saksamaal valmistatud, pidades silmas kõrgeimaid standardeid.

PRO seeria ketti saab tellida täpselt sellise pikkuse ja pesade vahega nagu vaja. Olgu siis 1 või 5 pesa meetri kohta ja 27 jm või 14,5 jm. Kõige levinum pesade vahe on 50cm, mis on piisavalt tihe, et kett ei mõjuks tühja kaablina ja samas on piisavalt hõre, et valgus liiga eredaks ei muutuks. Samas annab väga ilusa tulemuse tihe kett – näiteks 20cm sammuga. Nii saab kettidest moodustada näiteks kujundeid või teha ruumile “teise lae”.

LM seeria ketid tulevad kindlates mõõtudes ja kolme pesade vahe võimalusega: 33cm, 50cm, 100cm.

Lambipesade erinevus

PRO vs LM seeria lambiketid | Lambikettide rent ja müük

Suurim kettide erinevus on lambipesa (pirnipesa) ehituses. Kõikidel meie tarnitavatel kettidel on E27 lambipesa, mis on enimlevinud Euroopa standard.

PRO seeria kettide pesad on valmistatud väga vastupidavast plastikust. Need pole keti külge sulatatud ja see võimaldab vajadusel pesasid vahetada. Seega kui näiteks kett kehva kinnituse tõttu alla kukub või keegi pesale peale astub ja pesad viga saavad, ei pea ketti maha kandma vaid võib tuua meie juurde hooldusesse.

LM seeria kettidel on pesad valmistatud seevastu on pesad kaabli külge sulatatud. See tähendab, et kui pesaga midagi juhtub, siis seda parandada ei saa ning õues kasutamiseks kett enam ei sobi.

PRO valgusketi tihend on lai vastupidav kummirõngas, mis läheb lambipesa sisse. Selle disainiga on tagatud lambi ja pesa vahel väga hea niiskuskindlus. LM seeria tihend on pesa peale käiv “krae”, mis katab nii pesa kui lambi. Ilmastiku mõjul kaotavad need tihendid aja jooksul oma elastsuse ja võivad katki rebeneda. Sellisel juhul tuleb katkine tihend asendada uuega.


“Kas kett töötab edasi, kui lamp läbi põleb?”

Küsimus, mida meilt sageli küsitakse: “Kas kett töötab edasi, kui põni lamp läbi põleb?”
Jah, lambid (maakeeli pirnid) on üksteisest sõltumatud ja kui üks katki läheb, töötavad teised edasi. Seda nii PRO kui LM seeria kettides.


Kaabli ühenduste erinevus

PRO vs LM seeria lambiketid | Lambikettide rent ja müük

Meie tarnitavad ketid on omavahel jätkatavad. See tähendab, et kui on vaja 30m ketti, võib selle soetada ka näiteks 3 x 10m juppidena, mida saab omavahel kokku liita või siis eraldi kasutada.

PRO seeria kettidel on mõlemas otsas tugev ja robustne IP44 ühendusliides. Liidesed on hooldatavad ja peavad vastu ka karmimates tingimustes.

LM seeria kettidel on ühenduseks peenemad ja vähem silmapaistvad keermega lahendused. Ühest küljest ei ole need nii nähtavad, teisest küljest on need õrnemad ja neid ei ole võimalik hooldada.

Kui soovite endale ketti soetada aga ei tea, milline valik teile õige oleks, pöörduge meie poole ja kirjeldage oma plaanitavat kasutusviisi. Koos leiame kindlasti parima lahenduse.

Vaata meie müüdavaid kette siit.
Nüüd saab PRO seeria kette komplekteerida otse meie lehel.

Jälgi
Teavita
Hinda toodet
Soovi korral enda autentimiseks. Ei jää avalikult näha.

2 Comments
uusim
vanim populaarseim
Inline Feedbacks
View all comments