Uudised

LM seeria lambikettide uus põlvkond

LM seeria lambikettide uus põlvkond

LM seeria lambikettide uus põlvkond on nüüd müügil. Võttes arvesse klientide tagasisidet on tootja uuendanud lambipesa ja tihendi ehitust.

Esimese põlvkonna LM valguskettide osadel partiidel esines probleeme tihendite lõhenemisega. See muutis ketid niiskusele vastuvõtlikumaks ja rebenenud tihend oli ka esteetiliselt häiriv.

Nüüd saab valida õue sellised valgusketid, mis vajavad vähem hoolt ja mis peavad oma ettenähtud eluea (3-4 aastat) kenasti vastu. Endiselt on LM seeria lambikettidel – nagu ka teiste tootjate tavakasutajatele suunatud valguskettidel – soovitav igal aastal teha kogu keti kontroll:

  • Kontrollida tuleks tihendeid. Kui tihend on viga saanud või pole tihedalt lambi (pirni) vastas, peaks selle välja vahetama. Tihend on esimene kaitse, mis ei luba niiskusel elektriosadeni pääseda.
  • Kontrolli õues oleva valgusketi kaabli korrasolu. Vaata üle, ega pole kaabli sisse tekkinud täkkeid või mõrasid. Mõrad tekivad kõige sagedamini UV-kiirguse tagajärjel. Mõradega või viga saanud kaablit ei tohiks edasi kasutada.
  • Vaata üle kõik riputuspunktid, et kett oleks korralikult kinnitatud.

Kui tahad täiesti hooldusvaba pikaealist lambiketti, vaata meie PRO seeria kette. Nende disain ja kasutatavad elemendid vastavad kõrgeimale standardile ja on esmalt mõeldud professionaalseks kasutuseks. Samas väike lisakulu tagab muretu ja probleemivaba pikaealise valgusketi Sinu õue.

LM seeria uue põlvkonna kettidel on toote nime lõpus märge “v2”. Kette saab vaadata siit.

Järgemööda vahetame kõik LM seeria ketid uue põlvkonna vastu.

Jälgi
Teavita
Hinda toodet
Soovi korral enda autentimiseks. Ei jää avalikult näha.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments